Routes
Forum
Rentals
Store
Contacts
Club
   
Register Login
Why register??
 
 

ROUTES

 

 

Ilzes ez. - Jaunpiebalga

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir bezkategorijas jeb t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts. Maršrutā nav tehniski sarežģītu posmu un tas ir veicams ar visiem pieejamiem peldlīdzekļu veidiem - kanoe, smailēm, katamarāniem un piepūšamajām laivām.

 

Šis ir jauks pavasara maršruts, kuru iesakam maija brīvdienām, bet principā braucams arī varsarā, tomēr jārēķinās, ka zema ūdens līmeņa dēļ varetu būt seklas vietas un brauciena grafikā var rasties izmaiņas.

Maršruts sākas Gaujas augšteces ezeru ķēdē un beidzas Gaujas HES kaskādes sākumā. Tas ir ļoti savdabīgs un interesants. Pārplūdušās pļavas pavasarī vai meldri 2 vīru augstumā vasarā ar meklēšanu "kur tā Gauja paliek?" ir šī maršruta burvība.

 

Transports un nokļūšana maršruta galos:

Uz Taureni var nokļūt ar satiksmes autobusu, no Taurenes līdz Ilzes ezeram ir 5km, kurus ļaunākajā gadījumā var pieveik arī kājām. Prom tikšana no Jēciem ir problemātiska un par to jādomā laikus, vai arī jāplāno 3 dienu marsruts līdz Jaunpiebalgai.

Attiecībā uz autobusiem, ir noderīga šī saite.

 

Gauja (upes tehniskais apraksts)

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Ilzes ez. rietumu gals

Beigas: Jaunpiebalga

Maršruta garums: 53km

Attālums pa ceļu: 47km

Upes kritums posmā: 31.7m

Brauciena ilgums: 12h (2-3 dienas)

Šķēršļi: Nēķina dzirnavas, Drustu HES, Ilzēnu HES;

 

Campo laivu noma piedāvā:

Campo nav komerciāli izstrādātu piedāvājumu šim maršrutam, jo tuvumā nav atbalsta punktu, tomēr esam gatavi jūs nodrošināt ar nepieciešamo inventaru (iesakam polietilēna kanoe), ja laivu transportu uzņemsieties paši. Ja jūsu grupa ir liela, zvaniet - rēķināsim cik sanāk mūsu transports - vedot pilnu kravu tas varētu būt racionāli.

 


Campo > Routes

Site supported by: Select Solutions