Routes
Forum
Rentals
Store
Contacts
Club
   
Register Login
Why register??
 
 

ROUTES

 

 

Litene - Lubāna

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir bezkategorijas jeb t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts. Maršrutā nav tehniski sarežģītu posmu un tas ir veicams ar visiem pieejamiem peldlīdzekļu veidiem - kanoe, smailēm, katamarāniem un piepūšamajām laivām. Sastopamo šķēršļu dēļ iesakām polietilēna kanoe.

Sportisks trīs dienu maršruts, kura galvenā priekšrocība ir daudz maz ērts sabiedriskais transports uz abiem maršruta galiem. Vienlaicīgi, tas ietver Pededzes labākos gabalus un Aiviekstes augšteci. Ja vēlaties makšķerēt, brauciet 4 dienas.

Iespējama maršruta variācija un nobeigums Lubānas ezerā. Pēdējie 15km būs jāveic pret straumi un attālums pa krastu pieaugs ievērojami.

 

Atsevišķo posmu aprakstus varat lasīt maršrutu Litene - Pededze un Pededze - Vīkšņi anotācijās. No Vīkšņiem līdz Aiviekstei Pededze 9km tek pa kanālu, pēc tam ainava izmainās uz tipiski Aiviekstisku. Posms līdz Lubānai nav ne pārāk lēns ne ātrs - apmēram 3 stundās būsiet galā.

 

Transports un nokļūšana maršruta galos:

Informācija par autobusu grafikiem šajā lapā.

 

Pededze (upes tehniskais apraksts)

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Litenes autoceļa tilts

Beigas: "Vēsmiņu" mājas Lubānā, upes labajā krastā lejpus Liedes upītes ietekas.

Maršruta garums: 75km

Attālums pa ceļu: 66km

Upes kritums posmā: 11m

Brauciena ilgums: 17h (3 dienas)

Šķēršļi: Koku sanesumi;

 

Campo laivu noma piedāvā:

Carry out the route with:

(prices from 6 boats)
 Price, € 
Kanoe 3-viet. ENIGMA61.00
Kanoe 2+1 v. ADVENTURE65.00

 

Maršruta cenā iekļauts: Maršruta shēma (karte). Laivu, airu un glābšanas vestu noma, to nogāde maršruta sākumpunktā un pieņemšana beigās;

 

Citi maršrutā pieejamie servisi:

Trūkstošo inventāru - piemēram glābsanas vestes maziem bērniem, teltis, guļammaisus, sauso mantu maisus, prīmusus, ugunskura katliņus un daudzas citas lietas iespējams iznomāt atsevišķi. Skat. nomas inventāra sarakstu.

 


Campo > Routes

Site supported by: Select Solutions