Routes
Forum
Rentals
Store
Contacts
Club
   
Register Login
Why register??
 
 

ROUTES

 

 

Pāle - Svētciems

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir bezkategorijas jeb t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts, tomēr pavasara ūdenī nav piemērots iesācējiem. Varat mēģināt piepūšamajā laivā. Ar kanoe vispirms vajadzētu pamēģināt citur.

 

Garāks vienas dienas maršruts starpsezonas laika pārgājienam. Tā nu ir, ka ūdens pietiekamā daudzumā šajā upītē ir tikai pavasaros, rudeņos un pēc ilgām vasaras lietavām. Tad nu jāķer moments!

Maršruts ir skaists. Ja jums patīk Brasla, patiks arī Svētupe. Tajā daudz smilšakmens atsegumu (t.s. Kuiķules atsegumi jeb Drūmās klintis), ir alas. Lielākās no tām - Lībiešu upuralas.

Maršruta nobeigumam ir 3 varianti: Svētciems (šis maršruts), ieteka jūrā (ja atliek laika vai arī 2 dienu maršruts) un jau savlaicīgi aizbraucot pa Jaunupi uz Salacu - Salacgrīvā - arī tas drīzāk ir 2 dienu maršruts.

Foto: Svētupe starp Jaunupi un Svētciemu

 

Transports un nokļūšana maršruta galos:

Informācija par autobusu grafikiem šajā lapā.

 

Svētupe (upes tehniskais apraksts)

Foto: Tilts pie Pāles baznīcas

 

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Pāle, tilts pie baznīcas

Beigas: Gājēju tilts Svētciemā

Maršruta garums: 27km

Attālums pa ceļu: 27km

Upes kritums posmā: 33m

Brauciena ilgums: 6-7h (1 diena)

Šķēršļi: koku sagāzumi, elektriskie gani upē... (lejpus Jaunupes kanāla), zemessargs ar vilku suni mājās "Svētupes" (nejaukt ar viesu namu "Svētupes" pie Lībiešu upuralām).

 

Campo laivu noma piedāvā:

Carry out the route with:

(prices from 6 boats)
 Price, € 
Kanoe 3-viet. EXPLORER37.00
Smailīte 2-viet. VISTA35.00

 

Maršruta cenā iekļauts: Maršruta shēma (karte). Laivu, airu un glābšanas vestu noma, to nogāde maršruta sākumpunktā un pieņemšana beigās;

 

Citi maršrutā pieejamie servisi:

Trūkstošo inventāru - piemēram glābsanas vestes maziem bērniem, teltis, guļammaisus, sauso mantu maisus, prīmusus, ugunskura katliņus un daudzas citas lietas iespējams iznomāt atsevišķi. Skat. nomas inventāra sarakstu.

 

 


Campo > Routes

Site supported by: Select Solutions