Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

REĢISTRĀCIJA

 

 

Lūdzu aizpildiet šo formu, lai reģistrētos sistēmā:

1. Vispārīgā reģistrācijas informācija

E-pasts: *

Parole:

Parole (vēlreiz):

Vārds:

Uzvārds:

 

2. Diskusiju/komentāru informācija

Segvārds diskusijām:

 

3. Pasūtījumu profils **

Juridiskais statuss:

fiziska persona

juridiska persona

Vārds:

Uzvārds:

Personas kods:

PVN reģistrācijas nr.

Adrese:

Adrese 2:

Pilsēta:

Valsts:

Telefons:

Fakss:

Bankas nosaukums:

Bankas filiāle:

Bankas SWIFT kods:

Bankas konta nr.:

 

4. Marketinga informācija

Vēlos saņemt piedāvājumus no Campo
 
 

 

*

Ar zilu krāsu atzīmētie lauki aizpildāmi obligāti.

**

Pasūtījumu profils ir informācijas bloks, kas nepieciešams nomas pasūtījumu veikšanai. Pirms katra nomas pasūtījuma Jums tiks dota iespēja pārbaudīt un nepieciešamības gadījumā mainīt šo informāciju. Ja netaisaties veikt pasūtījumus Campo on-line sistēmā, tad šis bloks Jums nav aktuāls.

 

 

 

Reģistrācijas jautājumi un personas datu aizsardzība

 

Reģistrācija nepieciešama nomas un veikala pasūtījumu noformēšanai. Rezervēšanas sistēma ir iztstrādāta tālajā 2001.gadā, tāpēc reģistrācijas forma ietver visu līguma noslēgšanai formāli nepieciešamo informāciju, kas vajadzīga klienta identifikācijai.

Šī informācija nepieciešama 2 mērķiem:

 

1) Kā jums zināms, uzņēmējiem ir jāatšifrē Valsts ieņēmumu dienestam ienākošās summas maksātājs, ja summa pārsniedz 150 EUR.

2) Nomas procesā klientiem tiek nodotas materiālās vērtības, kuru vērtība ievērojami pārsniedz nomas summu, tāpēc ir svarīgi identificēt personu, kura tās ir saņēmusi un devusies dabā...

 

Campo neapstrādā un neglabā klientu datus citiem mērķiem kā vien šeit norādītiem.

 

Tomēr, nomas vai veikala preču pasūtīšanas process ir iespējams arī bez pilnas anketas aizpildīšanas, ja nevēlaties atklāt savus personas kodus vai adresi - tādejādi šī informācija nenonāks mūsu reģistrā, īpaši, ja pirkuma summa ir mazāka par 150 EUR. Pietiks ar vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi un kontakttelefonu. Ja nevēlaties arī to - paldies par uzmanību, mums bija prieks, ka apmeklējāt mūsu lapu!

 

Savukārt saņemot nomas lietas, jums, neatkarīgi no izvēles šajā brīdī - rakstīt vai nerakstīt personas kodu - būs jāvar apliecināt sava persona uzrādot personu apliecinošu dokumentu - pasi. Uzņēmuma pārstāvim - pilnvara. Bez šiem dokumentiem nomas lietu saņemšana tiks atteikta.

 

Veikala preču saņēmēja dati pirkuma summām zem 150 EUR mūs neinetersē, tomēr neuzrādot adresi, nevarēsiet izmantot bezmaksas piegādes servisu.

 

IT sistēmas atjaunošanas procesā šie uzstādījumi tiks ieviesti, lai būtu saprotami bez skaidrojuma lasīšanas. Šobrīd lūdzam Jūs pieciest pagaidu neērtības un rēķināties ar to, noziedznieki, kas par jums kaut ko gribēs zināt, tāpat to uzzinās, bet tie, kam tas ir nepieciešams darbam, nodarbojas ar matu skaldīšanu rakstot šādus penterus.

 

Iepazīties ar personas datu uzglabāšanas un apstrādes instrukciju, saskaņā ar personas datu aizsardzības regulu, iespējams vēršoties SIA Campo. Atbildīgais par personas datu aizsardzību - Agris Pētersons.

 

Aizmirsu paroli

Campo neredz jūsu paroles un nevar tās atgādināt. Aizmirstu paroļu gadījumā rīkojieties saskaņā ar norādēm zemāk:

 

Otrreiz nav jāreģistrējas. Ja atceraties e-pastu, ar kuru reģistrējāties, spiediet šeit. Ja neatceraties arī savu epastu, piezvaniet mums vai atsūtiet epastu, nevis veidojiet jaunu kontu.

 


Klubs > Reģistrācija

Lapu uztur: Inno.web