Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Kandava - Imulas

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts. Maršrutā nav tehniski sarežģītu posmu un tas ir veicams ar visiem peldlīdzekļu veidiem - kanoe, smailēm, kajakiem un piepūšamajām laivām.

 

Vienas dienas piknik-maršruts pa Abavu. Iesakām pavasara sezonā ap vizbulīšu ziedēšanas laiku (aprīlis - maijs), jo vasarā šajā upes gabalā ir seklas vietas, tomēr maršruts ir vissezonas un viens no populārākajiem savas ērtības dēļ. Maršruta "garākā vieta" ir līkumotais posms pie Kandavas - brauc, brauc bet Kandava tepat blakus! No tā var izvairīties, laižot laivas ūdenī lejpus Kandavas - tā attālums maršrutā samazinās par 2.5km un brauciena ilgums - par 30 minūtēm vismaz.

Apskates objekti maršrutā ir Velnala un Velnakmens. Protams, arī Kandavā var atrast apskates cienīgas vietas, bet tur jau laiva nav vajadzīga.

 

Dabas liegums "Čužu purvs"

Ekskluzīva apskates vieta maršrutā ir Čužu purvs. Senlejas kreisā krasta pakājē, apmēram kilometru no Kandavas (4km pa upi), plešas purvs ar Čužu audzi, sērūdeņu avotu "Velna acs" un saldūdens kaļķa atradnēm. Čužas ir rets pēcledus laikmeta augs, kas jūnijā un jūlijā zied koši dzelteniem ziediem. Čužu purvs ir vienīgā vieta Latvijā, kur šie augi aug savvaļā. Biotops ir aizsargājams, uzmanīgi ar ziloņtaku iemīšanu!

Foto: skats uz Čužu purvu

 

Transports un nokļūšana maršruta galos: Šis ir viens no civilizētakajiem maršrutiem Kurzemē - nav tālu no Rīgas (nosacīti, 100km) un ir laba autobusu satiksme. Ja braucat ar savu auto, tad to iespējams uz brauciena laiku atstāt Imulu autostāvvietā. Attālums starp maršruta galiem pa ceļu - 9.5km.

 

Abava (upes tehniskais apraksts)

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Kandava, tilts

Beigas: Imulas, krogs aiz Pūču c. tilta

Maršruta garums: 16km

Attālums pa ceļu: 10km

Upes kritums posmā: 4.1m

Brauciena ilgums: 3-4h (1 diena)

Šķēršļi: Dažas vieglas piespiedes, vasarā - sēres. Velnakmens brasls un krāce zem tā ir akmeņaina un vasarā sekla. Ir vērts pakāpt ārā no laivas (vasarā) un tās pa seklo gabalu nopludināt.

 

Campo laivu noma piedāvā:

 

 

Maršruta cenā iekļauts: Maršruta shēma (karte). Laivu, airu un glābšanas vestu noma, to nogāde maršruta sākumpunktā un pieņemšana beigās;

Maršrutu apkalpo Campo nomas punkts Kandavā.

Maršruta loģistikas aprakstu un nokļūšanas shēmas saņemsiet pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

 

Pasūtījumus iespējams veikt arī mazākam laivu skaitam kā norādīts pie cenas. Transporta piemaksa Jūsu pirkuma grozam tiks aprēķināta automātiski.

 

Citi maršrutā pieejamie servisi:

Stāvvieta uz brauciena laiku jūsu automašīnai, naktsmājas Imulās;

Trūkstošo inventāru - piemēram glābšanas vestes maziem bērniem, teltis, guļammaisus, sauso mantu maisus, ugunskura katliņus un daudzas citas lietas iespējams iznomāt atsevišķi. Skat. nomas inventāra sarakstu.

 


Campo > Maršruti

Lapu uztur: Inno.web