Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Pūre - Rendas tilts

Sezona: pavasaris, vasara, rudens

 

Sarežģītība: Šis ir t.s. atpūtas dienu pārgājiena maršruts. Maršrutā nav tehniski sarežģītu posmu un tas ir veicams ar visiem peldlīdzekļu veidiem - kanoe, smailēm, kajakiem un piepūšamajām laivām.

 

2-3 dienu maršruts neticīgajiem... Tiem, kuri netic, ka augšpus Kandavas šajā upē nav ko darīt. Ja ne gluži tik skarbi, tad gandrīz tik skarbi gan. Upei posmā no Pūres līdz Kandavai ir mēreni labs kritums, tomēr ainava ir nožēlojama - upe tek pa bagargrāvi - līču loču pa pļavām. Sēžot laivā neko neredz!

Ja kāds jūs būs pierunājis doties šajā maršrutā ar piepūšamo laivu, tad diezgan droši var teikt, ka pacietība pie Kandavas būs beigusies un pārgājiens arī.

Maršruta turpinājumā līdz Veģiem ir labs 2 dienu maršruts. Par šo posmu lasiet Kandava - Veģi maršrutu aprakstā.

Gadījumā, ja "smeķis" uz neapgūtiem upes posmiem ir nepārvarams, iesakam sākt nobraucienu Irlavā. Iepriekš pārliecinoties ka ūdens pietiks (labāk jau pavasarī), var sanākt ļoti sportisks un interesants brauciens.

 

Transports un nokļūšana maršruta galos:

Šis maršruts aptver Abavas "civilzēto" daļu - gandrīz visu laiku paralēli upei, pāris kilometru attālumā iet Kuldīgas šoseja - ir iespējams maršrutam gan piekļūt, gan aizkļūt no tā arī marsruta vidusdaļā, rodoties neparedzētiem apstākļiem. Nokļūšanai var izmantot autobusu satiksmi, tā šeit ir pietiekami regulāra un blīva. Autobusu sarakstus skat. 1188 lapā.

 

Abava (upes tehniskais apraksts)

Maršruta tehniskie dati

Sākums: Pūre, tilts

Beigas: Renda, tilts

Maršruta garums: 60km

Attālums pa ceļu: 49km

Upes kritums posmā: 14.8m

Brauciena ilgums: 13h (3 dienas)

Šķēršļi: Vasarā - sēres. Velnakmens brasls un krāce zem tā ir akmeņaina un vasarā sekla. Abavas rumba (jāapnes!), Kaķu rumba.

 

Campo laivu noma piedāvā:

 

 

Maršruta cenā iekļauts: Maršruta shēma (karte). Laivu, airu un glābšanas vestu noma, to nogāde maršruta sākumpunktā un pieņemšana beigās;

Maršruta loģistikas aprakstu un nokļūšanas shēmas saņemsiet pēc pasūtījuma apstiprināšanas.

 

Pasūtījumus iespējams veikt arī mazākam laivu skaitam kā norādīts pie cenas. Transporta piemaksa Jūsu pirkuma grozam tiks aprēķināta automātiski.

 

Pieejams maršruta ceļvedis "Laivā pa Abavu". Meklēt Campo vai Jāņa sētas karšu bodē. Cena Ls 2.-

Trūkstošo inventāru - piemēram glābsanas vestes maziem bērniem, teltis, guļammaisus, sauso mantu maisus, ugunskura katliņus un daudzas citas lietas iespējams iznomāt atsevišķi. Skat. nomas inventāra sarakstu.

 


Campo > Maršruti

Lapu uztur: Inno.web