Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Kāpēc izvēlēties Campo?

 

Kāpēc vajadzīgi ceļveži un pavadoņi? Kāds jums labums no Campo? Varbūt pietiek sapūst gaisu košajā glābšanas plostā, pievienot kasti alus, Gauju apakšā un lieta darīta?

 

Mums šajā jautājumā cits viedoklis. Kaut arī kanoe braucieni nav raķešu zinātne, tā ir lieta, par kuru vairumam ļaužu ir aptuvens priekšstats – tie nezin ko var gūt un nezin ko var sagaidīt. Mēs radam un piedāvājam risinājumus, kuru radītās emocijas vismaz tuvināti atbildīs Jūsu pašu priekšstatiem par atpūtu uz ūdeņiem, jo, kas vienam atpūta, otram ir avantūra, bet kādam citam muļķība. Viss atkarīgs no spējām, iespējām un uzskatiem.

 

Campo laivas nav piedeva viesu mājai vai pirtij un pastāv neatkarīgi, ar savu patstāvīgu kvalitāti. Mūsu dotais maršrutu izvērtējums ir racionāls un informatīvs, vienmēr atstājot Jums izvēles iespējas un iespēju pašiem noteikt savu brīvdienu saturu.

Pie mums Jums neieteiks kādu maršrutu tikai tāpēc, ka tas iet garām pašu pirtiņai un neuzdos par 3-vietīgu laivu, kas mazāka kā parasta 2-vietīga kanoe bet smagāka par 4-vietīgu... Un, šaubu gadījumā, Jums būs iespēja izmēģināt un salīdzināt!

Laivas mūsu parkā ir izvēlētas vadoties no zinoša un izvēlīga airētāja vajadzībām. No pašiem Campo pirmsākumiem, šī ir vienīgā vieta Latvijā, kur var atrast laivas, uz kurām nevar attiecināt ierasto kvalitātes standartu "nav žēl dot nomā..."

 

Laivošana kā process, kā atpūta un izklaide Campo ir primāra kvalitāte, kurai pakārtoti pārējie servisi. Un šādas vīzijas realizācijai Campo ir prasme, pieredze, tehniskā sagatavotība un aprīkojums, mums ir zināma lielākā daļa no ūdenstūrisma maršrutiem pa Latvijas upēm – no mazām tērcītēm, kuras ir braucamas tikai palu laikā, līdz lielajām ūdenstūrisma maģistrālēm. Mēs varam jūs konsultēt par inventāru, drošību uz ūdeņiem un airēšanas slaloma tehnikas elementos.

Mēs zinām, kur meklējama arī lielāku ūdeņu kaislība un varam šo ceļu ierādīt arī jums.

 

Sekojiet jaunumiem un piedāvājumiem!

 

Laivu piegāde maršrutos

Nevēlies krāmēties ar laivu siešanu un vešanu? Uzzini cik maksā laivu transports!

 

Maršrutu plānošana

Uztici mums izplanot sava pārgājiena grafiku vai dari to pats, izmantojot mūsu maršrutu un upju datu bāzi! Nepieciešama papildus informācija? Raksti mums!

 

Campo klubs

Gribas laivot? Nav ar ko? Trūkst inventārs vai kompānija? Varam līdzēt abejādi! Skatiet mūsu inventāra vai pasākumu sadaļu un atrodiet sev piemērotāko verķi vai izaicinošāko pasākumu. Kluba diskusiju sadaļā atradīsiet domubiedru viedokļus un, iespējams, arī kompāniju. Lai Jums izdodas brīvdienas!

 


Campo > Maršruti > Kāpēc izvēlēties Campo?

Lapu uztur: Inno.web