Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Kāpēc izvēlēties Campo?

 

Tas nebūt nav obligāti... bet kopš 2000.gada to vismaz 19000 pasūtījumos darījuši vairāk par 8000 klientu, un vismaz 200 no tiem mēs katru gadu redzam atkārtoti un zinam vaigā!

 

Kopš 2000.gada mēs radam un piedāvājam risinājumus, kuru radītās emocijas vismaz tuvināti atbildīs Jūsu pašu priekšstatiem par atpūtu uz ūdeņiem, jo, kas vienam atpūta, otram ir avantūra, bet kādam citam muļķība. Viss atkarīgs no spējām, iespējām un uzskatiem.

 

Ar savu piedāvājuma koncepciju, kuru tagad kopē aiz upes līkuma, mēs sākām laikā, kad Latvijā laivu braucieni bija nišas izklaide, kurā darbojās vien daži, šodien tikai retam pazīstami uzņēmēji - kā Ansis no "Kurzemes šveices" Kandavā, Armands no kluba "Amata" Rīgā un "Baiļu" Valdis Valmierā. Domāju, ka ikviens, kurš šodien vada kādu no 300 esošajiem laivu nomas kantoriem pēc gadiem, stāstā par savu vēsturi šim sarakstam varēs pievienot arī Campo.

 

Campo laivas nav piedeva viesu mājai vai pirtij un pastāv neatkarīgi, ar savu patstāvīgu kvalitāti. Mūsu dotais maršrutu izvērtējums ir racionāls un informatīvs, vienmēr atstājot Jums izvēles iespējas un iespēju pašiem noteikt savu brīvdienu saturu.

Pie mums Jums neieteiks kādu maršrutu tikai tāpēc, ka tas iet garām pašu pirtiņai un neuzdos par 3-vietīgu laivu, kas mazāka kā parasta 2-vietīga kanoe, bet smagāka par 4-vietīgu... Un, šaubu gadījumā, Jums būs iespēja izmēģināt un salīdzināt!

Laivas mūsu parkā ir izvēlētas vadoties no zinoša un izvēlīga airētāja vajadzībām. No pašiem Campo pirmsākumiem, šī joprojām ir gandrīz vienīgā vieta Latvijā, kur var atrast laivas, uz kurām nevar attiecināt ierasto kvalitātes standartu "nav žēl dot nomā..."

 

Laivošana kā process, kā atpūta un izklaide Campo ir primāra kvalitāte, kurai pakārtoti pārējie servisi. Un šādas vīzijas realizācijai Campo ir prasme, pieredze, tehniskā sagatavotība un aprīkojums, mums ir zināma lielākā daļa no ūdenstūrisma maršrutiem pa Latvijas upēm – no mazām tērcītēm, kuras ir braucamas tikai palu laikā, līdz lielajām ūdenstūrisma maģistrālēm. Mēs varam jūs konsultēt par inventāru, drošību uz ūdeņiem un airēšanas slaloma tehnikas elementos.

Mēs zinām, kur meklējama arī lielāku ūdeņu kaislība un varam šo ceļu ierādīt arī jums.

 

Sekojiet jaunumiem un piedāvājumiem!

 

Laivu piegāde maršrutos

Nevēlies krāmēties ar laivu siešanu un vešanu? Uzzini cik maksā laivu transports!

 

Maršrutu plānošana

Standarta maršruti, kuri redzami mūsu piedāvājumā ir t.s. "žanra klasika" - labākie upju gabali, ar zināmām piebraukšanas un laivu ielaišanas/izcelšanas vietām. Lielākajai daļai šo maršrutu pieejami gan apraksti, gan tehniskā informācija izvērtēšanai un iepažīšanai. Tas viss ir bez maksas, sagatavots no laika gaitā iekrātas informācijas un pieejams jebkuram uz "kā ir" vai "as is" noteikumiem, bez jebkādām saistībām un garantijām!

Ja Jums nepieciešams izstrādāt atpūtas maršrutu un programmu laivotāju grupai, maršrutā, kas ir atšķirīgs no standarta piedāvājuma, ar naktsmāju piedāvājumu, transporta servisu pasažieriem un tml. - tas ir maksas pakalpojums! Mēs pilnīgi noteikti nepiedalamies labākās cenas skaistumkonkursos, sagatavojot piedāvājumus, kuri ietver trešo personu pakalpojumus.

 

Campo klubs

Šī ir vēsturiska Campo lapas sadaļa - sociālais tīkls, kurš šodien jau sen kā aizvietots ar "sejgrāmatu", "draugiem" u.c. vietām, kas par jūsu personu interesējas daudz vairāk kā Campo.... Attiecīgi šodien klubs netiek uzturēts un tā funkcija - nodrošināt laivotāju diasporas kontaktēšanos un pašorganizēšanos ir izbeigta līdz nākamās ieinteresētās mesijas parādīšanās brīdim! Arhīva bildes, diskusijas u.c. informācija par laikiem "kas reiz bija" meklējamas augšminētajā kluba saitē.

 


Campo > Maršruti > Kāpēc izvēlēties Campo?

Lapu uztur: Inno.web