Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

MARŠRUTI

 

 

Nomas kanoe piegāde maršrutos

 

Populārākajos maršrutos, kuri tiek apkalpoti no Campo reģionālajiem atbalsta punktiem (2020.gadā: Lielirbē pie Irbes upes, "Ozoldangās" pie Engures, Kuldīgas "Straumēnos" pie Ventas un Abavas, Vidagas "Liepavotos" Gaujas augšteces un Pededzes maršrutiem, Alojā pie Salacas, Straupē pie Braslas (un Gaiujas), laivu nomas cena un to transporta izdevumi uz/no maršruta sākumu/beigām iekļauti kompleksā pakalpojuma cenā. Šīs cenas var uzzināt sadaļā "Noma/Maršruti" vai "Maršruti" (aprakstu daļā) un ir attiecinātas uz 1 laivu. Ja jūsu pasūtījumā būs vairākas laivas, "maršruta" cena jāreizina ar laivu skaitu. Maršruta cena ir par maršrutu nevis par dienu - ja maršruts ir 3 dienu maršruts, tad norādītā cena ietver nomu visām 3 dienām.

 

Noteiktās maršrutu cenas ir spēkā kamēr vien maršrutu apkalpojošā nomas punktā ir brīvas laivas! Ja laivu trūkst apmaksāto pasūtījumu (rezervāciju) vai jūsu pasūtījuma lieluma dēļ, jums tiks piedāvāta iespēja trūkstošās laivas piegādāt no nākamā tuvākā nomas punkta. Jums būs jāapmaksā laivu transports no šī punkta un atpakaļ uz to pēc Campo iekšējo pārvadājumu tarifa 0.45 EUR/km vai arī jācer uz pēdējo dienu atsauktajiem pasūtījumiem. Savlaicīga laivu rezervēšana jums ietaupīs šīs neērtības!

 

Visos pārējos maršrutos, kuri izstrādāti vai modificēti pēc klienta vēlmēm, Campo transporta pakalpojumu izcenojumi tiek aprēķināti pēc tarifa 0.60EUR/km (0.50EUR/km, ja attālums vienā virzienā pārsniedz 100km, no tiem vismaz 80% pa asfaltu).

Attālumi tiek mērīti no tuvākā nomas punkta (kurā vēl ir brīvas laivas) līdz klienta izvēlētā maršruta sākuma un/vai beigu punktam (spidometra rādījums - tātad jārēķina attālums turp un atpakaļ). Cena ir par vienu braucienu un nav atkarīga no vedamo laivu skaita. Ja jāved vairāk par 9 laivām (laivu vedēja piekabes ietilpība), palielinās braucienu skaits.

 

Vedam paši?

Tāpat kā iepriekš, Jums ir iespēja laivas maršrutā nogādāt pašam uz sava auto jumta. Ja vien jūsu izvēlētais maršruts ir pietiekami tāls un eksotiks, šāda izvēle var izrādīties ekonomiski attaisnota. Jums būs nepieciešams jumta bagāžnieks un pāris sienamās strapes.

Vienu kanoe var aizvest ar visa veida vieglajiem auto, varbūt izņemot vienīgi īpaši apaļos un sporta auto. Uz auto, kuri lielāki par VW Golf, nedaudz piestrādājot pie aprīkojuma, iespējams aizvest 2 laivas. Zvaniet un interesējieties, ja jums tas ir aktuāli!

 

 

Laivu transporta tarifi:
Campo maršrutos
iekļ.cenā
Klienta maršrutos (EUR/km)
0.60
>200km, pa asfaltu
0.50

 

Uzmanību!

Laivas līdzvešanai ar pasūtītāja transportu netiks izsniegtas iekraušanai autobusu kravas nodalījumos, kravas auto kastēs un furgonos, parastajās kravas piekabēs un visur citur, kur nebūs izslēgta iespēja laivai berzties pret jebko, tai skaitā savā starpā vienai pret otru.

 

Šoferīšu vešana

Laivu transporta cena neietver pašu laivotāju transportu starp maršruta galiem pirms vai pēc pārgājiena! Iespēju robežās un pie nosacījuma, ka jūsu auto pirms brauciena ir atstāti Campo atbalsta punktā uz kuru pēc vai no kura pirms Jūsu brauciena tiek vestas nomas laivas, mēs piedāvājam bezmaksas transportu automašīnu šoferīšiem. Šīs iespējas ir ierobežotas ar brīvo vietu skaitu servisa auto salonā un katrs konkrētais gadījums ir saskaņojams ar pašu vedēju, kura kontattelefonu atradīsiet savā nomas līgumā.

 

Laivotāju transports

Ja jūs interesē ne tikai laivu, bet arī visu laivotāju transports uz maršruta sākumu un/vai no beigām, mēs varam noorganizēt autobusu vai arī ieteikt jums kur un kā to pasūtīt pašiem. Trešo personu sniegtos transporta pakalpojumus mēs piedāvājam bez sava uzcenojuma, taču vasaras sezonā šādas iespējas piemeklēt ir pietiekami laikietilpīgi, lai mēs uzņemtos šīs rūpes tikai pēc apmaksāta laivu pasūtījuma.

 

 


Campo > Maršruti > Cik maksā laivu transports?

Lapu uztur: Inno.web