Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

UPES

 

 

Krīvupe

Upes tips: Upe piemērota WW nobraucieniem īpaši augstā ūdens līmenī;

Ieteicamās laivas: maza izmēra kajaki;

 

Atrašanās vieta: Vaives kreisā krasta pieteka pie Krīviem.

 

Krīvos upele satek no vairākiem ap 1-2m platiem strautiem un tā ir īstā vieta lai sāktu braukt. Upe, ja to tā var saukt, tanī vietā izskatās dramatiski nebraucama, tomēr nevajag raustīties. Sliktākā gadījumā var aiziet ap 300m izlūkošanā pa labo krastu un tikt skaidrībā.
Krīvupe ir raksturojama kā kaut kas starp Pulksteņupīti un Kariksti, ir gana OK.
Ap 100m zem ceļa caurtekas Krīvupei pietek kr. krasta pieteka, kas būtiski palielina ūdens daudzumu. Vēl pēc 100m sākās kritums, kas diezgan vienmērīgi turpinās ap 1-1.5km. Upes platums visā posmā – 1.5-3m, kritums – ap 10-20m/km; kritušu koku ir salīdzinoši maz – acīmredzot tāpēc ka tā tek pa egļu mežu, kas, starp citu, ir diezgan skaists. Kritums veidojās uz laukakmeņu krāvumiem, diezgan interesantas krāces. Sagāzumu ir maz, maz ir arī atstraumju. Kādus 100-200m pēc tam kas upi šķērso meža traktoru sliedes un labajā krastā beidzās mežs, var riktēties uz beigšanu, jo Vaive ir pēc kādiem 200-300m, krasti bagarēti, atstraumju nav, toties kritušo koku – ka biezs.
Ērtāk ir nečakarēties ar mašīnu pārdzīšanu un atstāt tās turpat Krīvos. Atpakaļ tās jāstiepj apm 1km, pa labā krasta lauku līdz ceļam, tad pa to līdz Krīviem.
Vaive pie Krīvupes ietekas ir ap 3-4m plata; abas upes ir dziļas un ūdenīgas. Tālāk Vaive ir ap 5-6m plata, izskatās rāma.

 

 

 

 

 


Campo > Maršruti > Upes > Krīvupe

Lapu uztur: Inno.web