Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

NOMA

 

 

Kā veikt inventāra rezervēšanu

A. Fakts, ka jūs lasāt šo instrukciju, liecina, ka esat "Campo" internet mājas lapā. Izvēlieties sadaļu "Noma" un sekojiet on-line rezervēšanas instrukcijām mūsu centralizētās rezervēšanas sistēmā.


B. Ja līdz jūsu plānotajam braucienam palicis mazāk par 24 stundām vai ir citi iemesli kāpēc neizvēlēties on-line sistēmu, jūsu rīcība var būt sekojoša:

 

*
Uzrakstiet savu pieprasījumu e-pastā. ja neskaita on-line sistēmu, tad tā visātrāk var iegūt informāciju par laivu pieejamību vienā vai otrā maršrutā, konkrētos datumos. Neaizmirstiet norādīt savu vārdu, uzvārdu un tālruņa numuru.
*
Nevēlaties rakstīt e-pastu? Tad zvaniet 29222339 - ja tas izdosies, parunāsim, pakonsultēsim un atkal Jums tiks paskaidrots, ka ir rakstiski jāatsūta e-pasts ar savu vārdu, uzvārdu, telefona numuru, firmas gadījumā - rekvizītiem, kā arī tiešās vajadzības - kāda upe, kāds maršruts, cik dienas, kādas laivas, būs cik un cik veci bērni utt. Mēs nekonspektējam telefona sarunas, neveicam rezervācijas telefoniski. Sezonas laikā pēc 20 zvaniem stundā nav iespējams paturēt prātā visus telefoniski uzdotos jautājumus, maršrutus, datumus un vajadzības. Tas viss Jums ir jāuzraksta e-pastā vai jādarbojas pēc shēmas A.
* Mēs neapstrādājam visa veida pieprasījumus, kuri iesūtīti ar SMS un Whatsapp un neatbildam uz tiem!
*
Lai rezervēšana būtu spēkā, nepieciešams veikt līguma summas apmaksu. Ja līdz pārgājiena dienai ir vairāk par 2 nedēļām, ir pietiekami apmaksāt 15% rēķina summas un atlikumu maksāt rēķinā noteiktajā termiņā;
*
Līguma faktūra - rēķins ar maksājuma saņēmēja rekvizītiem pdf formātā tiek nosūtīts uz jūsu norādīto e-pasta adresi pēc līguma sastādīšanas, parasti stundas laikā.
*
Ja līdz jūsu ceļojumam atlikušas mazāk par 2 nedēļām, rēķina pilna apmaksa jāveic 48 stundu laikā no līguma noslēgšanas. Apmaksu var veikt tikai ar bankas pārvedumu.
*
Ja jūsu pieteikuma brīdī līdz ceļojuma sākumam atlikušas mazāk par 48 stundām, distances līgums netiek slēgts un rezervācija būs spēkā tikai pēc pilnas līguma summas apmaksas. Godavārda "uz-stundiņu" aizrunāšanas jautājumus risiniet ar operatoru (29222339);

 

Sīkāk par rezervēšanas līgumisko pusi lasiet sadaļā "Kas ir un kas nav rezervēšana".
Atteikumu reģistrācijas kārtību var izpētīt šeit.

Campo > Noma > Kā rezervēt inventāru?

Lapu uztur: Inno.web