Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

NOMA

 

 

Nomas līguma slēgšanai ir nepieciešami sekojoši iepriekšēji nosacījumi:

Nomas līguma teksts

  1. Iznomājot kanoe vai kajaku Jums jāvar apliecināt savu airēšanas prasmi un pieredzi. Īpaši, ja runa iet par straujām pavasara upēm. Derīga ir pieredzējušu ūdenstūristu atsauksme, ieteikums vai pat Jūsu pašu pieredze sadarbībā ar mums.

  2. Gadījumā, ja kāpjat laivā pirmo reizi - arī tas ir iespējams, bet mēs varam liegt laivošanu pa noteiktām upēm vai to posmiem. Apsveriet vai jūsu grupai nevarētu palīdzēt kvalificēts instruktors vai iesācēju apmācības kurss.

  3. Firma apstiprina jūsu ceļojuma maršrutu. Jums nav tiesību to mainīt bez saskaņošanas.

  4. Atsevišķos gadīojumos par noteiktām inventāra vienībām, tās nododot nomā, tiek prasīts drošības depozīts. Par depozīta lielumu un piemērošanu lemj nomas punkta vadītājs, ņemot vērā maršrutu, iepriekšējo pieredzi, galvojumus, rekomendācijas un braucēja kvalifikāciju.

  5. Iznomātājs var atteikt kanoe nomu bez transporta nodrošinājuma, ja nomnieks nespēj nodrošināt adekvātu kanoe transportēšanas veidu (skat. kanoe transports).

Jūs esat atbildīgi par iznomātā inventāra saglabāšanu pilnā tā vērtības apmērā no brīža, kad saņemat to nomā, līdz brīdim kad nododat atpakaļ. Nepārvērtējiet savas spējas un lieki neriskējiet, lai neradītu sev liekas problēmas. Mūsu līguma noteikumi ir draudzīgi ciktāl Jūsu attieksme pret iznomāto inventāru ir tāda pati. Laivas un airi tiek pakļauti mehāniskai iedarbei, nolietojas, saskrāpējas un tml. Tas ir normāli un jums neprasīs to kompensēt. Cita lieta, ja Jūs nodosiet kanoe ar salauztiem šķēršiem, ugunskura karstumā deformētu sānu, aizsprosta nobraucienā salauztu galu vai tamlīdzīgi. Atcerieties, ka pēc jums šo inventāru gribēs lietot arī citi.

 

Lieki atgādināt, ka airēšana ir nopietna fiziska slodze, tāpēc ir svarīgi, lai Jūs paši apzinātos savu veselības stāvokli un fiziskās iespējas. Firma neatbild par iespējamām sekām, kas var izrietēt no šo apsvērumu neadekvātas izvērtēšanas, vai alkohola lietošanas pirms brauciena un/vai tā laikā.

 

Ņemot līdzi bērnu, Jūsu pienākums ir parūpēties par viņa nodrošināšanu ar glābšanas līdzekļiem. Laivas ir komplektētas tikai ar pieaugušo vestēm, bērnu glābšanas vestes Jūs varat iznomāt atsevišķi, tāpat kā kanoe ieliekamo bērnu soliņu.

 

Maršrutos respektējiet privātīpašumu, ja nepieciešams, arī krūmus privātīpašnieka teritorijā... Jūsu rīcībā ir "tauvas josla", taču ne nometnes iekārtošanai, tusiņam vai piknikam!

 

Turieties tālāk no Valsts dabas rezervātiem. Meklējiet informāciju mūsu maršrutu aprakstos par iespējamiem pārsteigumiem.

 

Apmetnes vietas atstājiet tīrākas nekā tās bija pirms jums. Izmantojiet prīmusus ēdiena gatavošanai - tas ir ērti un tie dūmo mazāk kā upmalas krūmu malka. Izvēlieties mūsu ieteiktās apmetnes vietas.

Tarifi, laika atskaite

 

Nomas ilgums tiek noteikts kalendārajās dienās un nevis 24h periodos. Aprēķina stunda 00:00.

Minimālais nomas laiks ir viena diena. Par neizmantoto nomas laiku, atgriežot lietas pirms līguma teriņa beigām, kompensācijas netiek izmaksātas.

 

Tarifu plāns ir veidots pēc principa "pirmā diena" un "katra nākamā diena - lētāka". Jūsu pieredze aug un mūsu risks samazinās ar katru nākamo pārgājiena dienu. Izpētiet tarifu sistēmu, izmantojiet to un ietaupiet plānojot savus maršrutus.

 

Pievērsiet uzmanību mūsu izstrādātajiem maršrutiem - ja vien spēsiet starp tiem atrast ko sev piemērotu, mēs garantējam konkrētam maršrutam optimizētas izmaksas un servisu.

 


Rezervēšana

 

Piesakiet savu pārgājienu iepriekš. Gadījumā, ja paļaujaties uz nomātu inventāru ir lietderīgi pasargāt sevi no nepatīkamiem pārsteigumiem pārgājiena rītā. Pieteikums nedēļu vai, vasaras sezonā, 2-4 nedēļas iepriekš būtu pieņemami Jums un mums.

 

Gaidām Jūsu zvanus, tālr. 29222339.

 

Novēlam jums patīkamu atpūtu!


Campo > Noma > Nomas noteikumi

Lapu uztur: Inno.web