Maršruti
Pasākumi
Noma
Veikals
Kontakti
Klubs
   
Reģistrēties Login
Kāpēc reģistrēties?
 
 

VEIKALS

 

 


Laivas > Kanoe
LOXIA 16.7' 2+2 vietīga kanoe

Ražotājs: Campo

Art. LOX167

Pieejamie varianti: Carbon-Black, Natural-White, Carbon-Black,, Natural-White,

 

Cena EUR 1290.00

 

LOXIA 16.7' ir liela, plata un stabila ģimenes kanoe laiva, kura speciāli konstruēta Campo nomas laivu flotei. Tai ir savai ietilpībai kompakti izmēri un inovatīvu materiālu lietojums nodrošina tradicionālām tehnoloģijām šajā cenu klasē nesniedzamu svara parametru - tikai 36kg.
Kanoe celtspēja pēc industrijas standarta aprēķina (6" freeboard - attālums no ūdenslīnijas līdz bortam 15.24cm) ir 475kg, bet nominālā celtspēja, pie kuras laiva saglabā mērenu iegrimi, labas stabilitātes un gaitas īpašības ir 300kg. Tas ir vairāk kā pietiekami, lai vestu brīvdienu atpūtā divus pieaugušos un divus bērnus vecumā līdz 12 gadiem ar visu nepieciešamo bagāžu.
Protams, laiva izmantojama arī 3 pieaugušajiem, gadījumos, kad nepieciešams lielāks braucēju blīvums vai jāved līdzi nestabili elementi.

Laiva izgatavota no moderna termoplastiska kompozītmateriāla (Twintex, skat. sīkāk saiti labajā malā), kas to ierindo svara ziņā starp kevlara-oglekļa materiāla laivām, bet izturības ziņā ir salīdzināma Royalex un polietilēna laivām, pēdējās ievērojami pārspējot vieglumā un korpusa stingrības ziņā. Un tas viss par labas Eiropā ražotas stikla šķiedras laivas cenu).
Laivas soliņu rāmji izgatavoti no oša koka un mitrumizturībai eļļoti, montāžai izmantoti nerūsējošā tērauda stiprinājumi. Vinila borti nodrošina konstrukcijas stingrību un ilgmūžību, piemēroti transportēšanai uz piekabēm vai auto bagāžnieka.

Loxia 16.7' pieejama divās krāsās. Carbon black un Natural White.

Laiva ražota 2011.gadā izveidotajā Campo laivu ražotnē, kas nodrošina labu pieejamību un īsus pasūtījumu izpildes termiņus. Iespējams pieteikties testa braucieniem.

Nomas lietošanai. Svarīgi!
Twintex materiāls savā kompozīcijā izmanto termoplastisku un nevis termoreaktīvu polimēru un ir pilnībā reciklējams. Tomēr šī īpašība nodrošina vēl kādu priekšrocību. Vecas Twintex laivas vai tādas, kuras cietušas no nomas pārmērībām vai bojātas pavasara negadījumos, ir nokritušas no piekabes vai citādi apskādētas, ir rūpnieciski atjaunojamas. Campo piedāvā šādu pakalpojumu, pēc kura laivas kosmētiski nav atšķiramas no jaunām. Orientējošā atjaunošanas cena 290-500 EUR, atkarībā no laivas stāvokļa.

Daudzums:  

 

Citas līdzīgās preces:

CHEROKEE 527PE 4-vietīga kanoe, Gatz-Kanus

 
Specifikācija
Celtspēja (kg): 475
Augstums (cm): 53/35/53
Garums (cm): 506
Svars (kg): 35
Galu uzlauzums (cm): 5.1
Materiāls: Twintex
Platums (cm): 97

 

LOXIA brošūras (EN)

 

 

 


Campo > Veikals

Lapu uztur: Inno.web